A. SERDAR ÖNÜR
Avukat

"Adalet, Mülkün Temelidir"
"Hukuk birgün herkese lazım olur."
"Herkes için Adalet, Adalet için Avukat"

... İletişim ve Ulaşım Bilgilerimiz ...
CAN Hukuk ve Danışmanlık Bürosu


Adres : Kadıköy Mah. Atatürk Bulvarı, Okur Sok. Engin Apt. No:56 Kat:1 D:2
İzmit / Kocaeli / Türkiye


Ayrıntılı Adres : Dünya Göz Hastanesinden Doğu Kışla Parkı Yönünde Şehitler Parkı Karşısı

Çalışma Günleri ve Saatleri Hafta İçi Hergün 09.00 - 18.00 - Hafta Sonu İçin Randevu AlınızNot: Büromuz Google Haritalara kayıtlı olup GPS aracılığı ile ofisimize ulaşabilirsiniz. Ofisimizin bulunduğu yerde otopark alanları mevcuttur.

Telefon : 0 (262) 321 11 41

MÜVEKKİL HATTI (MH) :

0 (553) 444 13 59Faks : 0 (262) 321 11 41

GSM : 0 (536) 569 86 82 (Av. A.Serdar Önür)

GPS Koordinatları : ----

Bize Mesaj Göndermek / Soru Sormak İçin TıklayınızKroki :
Ofis Krokisi - Harita
Yasal Uyarı

Bu web sitesinde bulunan her türlü bilgi, materyal, ifade, ibare ve içerik Can Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacı ile ve T.C. Barolar Birliği’nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmaya çalışılmıştır.
Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile; reklam yasağı başta olmak üzere; Türkiye Barolar Birliği'nin Avukatlık Meslek Kurallarına uygun olarak sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde, reklam, iş geliştirmeye yönelik ve sair ticari amaç taşımamaktadır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup, hiçbir şekilde avukat - müvekkil ilişkisi oluşturmamakta olup, bu yönde yorumlanamaz. Bu bilgiler en son hukuki durumu göstermeyeceğinden okuyucuların/site kullanıcılarının bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
DANIŞMA, ÜCRETE TABİDİRSite Meter